Website Duyuru
İlk sipariş'de yuzde20 kuponu kodu ile %20 indirimden yararlan.
Tüm Hosting Paketlerinde NET %30 İndirim! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !
Sanal Sunucu Paketlerinde 10 AY Öde 12 AY Kullan Fırsatı İçin Hemen TIKLAYIN !
X
XVDS Discord Bot Hakkında

Nedir bu Discord Bot VDS?

Discord botlarını sanal sunucularımızda özel olarak barındırılması, 7/24 uptime hizmeti sağlanması egemenhosting.com.tr güvencesiyle sağlanır! Discord botunuzda bulunan tüm özelliklere kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Neden VDS? Neden Web Panel değil?

Değerli Müşterilerimiz, her ne kadar web panel VDS`e göre daha ucuz olsa da web panel`den tam bir verim alamazsınız. Peki neden alamazsınız? gelin bu konuya değinelim. 
Discord botunuzda eğer Application Form gerektiren özellikler yani karşı tarafa veri girilmesi gereken özellikler (Yetkili Alım Formu, Öneri-Şikayet) gibi özellikler varsa web panel tarafında sıkıntılar yaşayabilirsiniz çünkü web panel size tam kesintisiz hizmet sunmaz, hizmeti sınırlıdır. Bot özellikleriniz web panele uyumlu olmayabilir bir CMD veya PowerShell ile çalıştırılabiliyor olabilir. Web Panelde Discord botunuzun startup özelliğini ayarlayamazsınız örneğin: node . , node index.js botunuzun başlangıcı veriliyor olabilir web panel üzerinde standart olan npm run start modülünü görürüz ve botumuzu başlatmak sitediğimizde web panel bize error mesajı gönderebilir. VDS`de bu tarz sorunlar yaşamazsınız çünkü kontrol sizin elinizdedir.
Web Panel üzerinden de verim almak mümkündür ancak yukarıda da belirttiğim gibi karşı tarafın veri girmesini gerektiren işlemlerde sıkıntılar yaratabilir. Bu yüzden VDS hizmetimizden faydalanmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

Neden Biz?

Bir Discord Botunuz var ise ve bu botunuzu tüm Discord kullanıcılarına yaymak istiyorsanız, botunuzu geliştirmek, kullanıcılarınıza kaliteli hizmet sunmak istiyorsanız biz EgemenHosting ailesi olarak buradayız! Discord VDS hizmetimizi en iyi hale getirmek için 7/24 siz müşterilerimize destek sağlıyoruz.

 EgemenHosting Bilişim Hizmetleri
Ayberk